16 Jan 2014

Plastikinių langų priežiūrą atlikti lengva ir reikalauja minimaliu laiko sąnaudų. Tačiau kaip ir kiekvieną daiktą, taip ir plastikinius langus reikia tinkamai prižiūrėti. Teisinga plastikinių langų priežiūra užtikrins ilgą lango tarnavimo laiką. Šiame straipsnyje yra išskirtos 8 rekomendacijos, kurias kas tam tikrą laiko tarpą reikia atlikti norint išsaugoti visas lango charakteristikas.  Jei iš čia išvardintų rekomendacijų negalite atlikti ar yra tam tikro funkcionalumo sutrikimų reikėtų kreiptis į langų specialistus, kurie tinkamai pasirūpins plastikinių langų stoviu.

Rekomendacijos plastikinių langų priežiūrai:

1 . Pašalinkite kalkes ir skiedinio dalis. Kai tik įdėjus rėmo profilyje liko skiedinio dalių pasistenkite pašalinti. Tai gali paveikti lango sandarumą ir ilgainiui naudojant blogėti lango funkcionalumas..

1x1.trans Plastikinių langų valymo patarimai

2. Vėdinti patalpas. Reikalinga užtikrinti tinkamą ventiliaciją. Patartina vėdinti kelis kartus per dieną. Šaltesnio oro srautas sumažina  santykinė oro drėgmę patalpoje ir sukuria sveikesnį kambario klimatą. Vėdinant gyvenamąsias patalpas kelis kartus per dieną, nuo įvairių problemų. Kai santykinė oro drėgmė daugiau kaip 60% gali rastis pelėsiai.
1x1.trans Plastikinių langų valymo patarimai
3.  Nenaudokite šarminių skysčių. Plastikinių langų priežiūrai nenaudokite šarminių skysčių. Valant reikėtų rinktis paprastas švelnias priemones, kurios negalėtų pakenkti langui. Taip užtikrinsite ilgą langų tarnavimo laiką, be pašalinių pakitimų.
1x1.trans Plastikinių langų valymo patarimai
4 . Reguliarus valymas. Rekomenduotinas reguliarus valymas iš išorės.  Žiedadulkės, įvairios dervos ir kitos dalelės gali kenkti langui ir tinkamai nepraleisti saulės spindulių ar šviesos. Taip prarasite naturaliai gaunamą naudą.
1x1.trans Plastikinių langų valymo patarimai
5 . Detalių sutepimas. Sutepkite detalės  bent kartą per metus siekiant užtikrinti lengvesnę lango funkcionavimo. Esant tam tikriems funkciniams sutrikimams reikėtų kreiptis į meistrą.
1x1.trans Plastikinių langų valymo patarimai
6 . Prižiūrėkite rankenas. Visada pritvirtinti atsilaisvinusius rankenas. Tam atlikti reikėtų rasti varžtus po rankenos dangteliu ir sukdami jį iš vertikalios į horizontalią padėtį.
1x1.trans Plastikinių langų valymo patarimai
7 . Tarpinių priežiūra. Rūpinkitės lango tarpinėmis. Benį du kartus per metus reikėtų jas tinkamai nuvalyti ir sutepti, kad lango tarpinės išlaikytų reikiamą minkštumą ir užtikrintų optimalų lango sandarumą.
1x1.trans Plastikinių langų valymo patarimai
8 . Valykite lango drenažo angas. Rekomenduotina tinkamai išvalyti lango drenažo angas.
1x1.trans Plastikinių langų valymo patarimai
1x1.trans Plastikinių langų valymo patarimai1x1.trans Plastikinių langų valymo patarimai1x1.trans Plastikinių langų valymo patarimai1x1.trans Plastikinių langų valymo patarimai1x1.trans Plastikinių langų valymo patarimaiDalintis su kitais
[top]
C
Užpildykite formą ir mes pasiūlysime geriausią sprendimą !

Vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Miestas:

Klausimas ar problemos aprašymas

Verification Image

Iveskite saugos numerį: